Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 me Qira Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/05/2020 13:20

1,000 Euro

  • Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 me Qira
  • Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 me Qira

Petro Nini Luarasi Street For Rent 3 + 1 Apartment

At Electric Market near Ballet School a 3 + 1 apartment is for rent with 150 m2 of space on the ground floor of a new 10-storey building, ideal for office or business. The apartment is organized in: corridor that allows the distribution of premises, living room, separate cooking environment, 3 bedrooms with spacious interconnected areas with a balcony oriented to the West side, as well as 2 toilets with windows. The location of the apartment and the layout make it very suitable for various activities. The price is questionable.


Pagesa 1,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 150.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tregu Elektrik
Lexime 118

Tek Tregu Elektrik, prane Shkolles se Baletit jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 150 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri 10-katesh, ideal per zyra ose biznes. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridor qe ben te mundur shperndarjen e ambienteve, sallon ndenje, ambient gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi me hapesira te bollshme te cilat lidhen me njera-tjetren me ane te ballkonit i orientuar ne anen Perendimore, si edhe 2 tualete me dritare. Vendndodhja e apartamentit dhe planimetria e bejne shume te pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Cmimi eshte i diskutueshem.