Tek Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/05/2020 11:30

At Qemal Stafa Stadium, 1 + 1 Apartment For Rent!

At Qemal Stafa Stadium, 1 + 1 apartment for rent is more light. The apartment is located on the 10th floor of a well-managed building with two elevators and is organized in a living room with separate cooking area, a spacious bedroom, a toilet and a spacious balcony. The area in which the apartment is located is one of the best areas of Tirana as it is very close to the most frequented areas and is easily accessible, it also provides all the services needed for a comfortable living. The apartment has a favorable price considering the demand and prices of the area for rent.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
Lexime 132

Tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi te bollshme, nje tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi ndodhet shume prane zonave me te frekuentuara dhe eshte lehtesisht e aksesueshme, gjithashtu ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ka nje cmim te favorshem duke marre parasysh kerkesen dhe cmimet e zones per qirate.