Jepet apartament me qera 2+1 tek pazari i ri Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/03/2020 12:40

30,000 Leke

  • Jepet apartament me qera 2+1 tek pazari i ri
  • Jepet apartament me qera 2+1 tek pazari i ri
  • Jepet apartament me qera 2+1 tek pazari i ri
  • Jepet apartament me qera 2+1 tek pazari i ri

Two bedroom apartment for rent near the new market

Two bedroom apartment for rent near the new market.
The apartment is organized in 2 bedrooms, dining room, living room, 1 bathroom and 1 bathroom.
The apartment is otally furnished and is located near the Roma optics.

Area: 70 m2
4th floor (with lift)
Price: 30.000 ALL

For a visit to the property do not hesitate to contact us.
Agency Address: "Zef Jubani" Street, near Dinamo Stadium.
E-mail: kompas1al@gmail.com
Cell: 0699651477


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 132

Jepet apartament me qera 2+1 tek pazari i ri.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 banjo.
Apartamenti eshte otalisht i mobiluar dhe ndodhet afer optika Roma.

Sip: 70 m2
Kati i 4 ( me ashensor)
Cmimi:30.000 leke

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Adresa e agjensise: Rruga " Zef Jubani", prane Stadiumit Dinamo.
E-mail: kompas1al@gmail.com
Cel: