1+1 me qera fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/06/2020 12:11

22,000 Leke

  • 1+1 me qera fresku
  • 1+1 me qera fresku
  • 1+1 me qera fresku
  • 1+1 me qera fresku
  • 1+1 me qera fresku
  • 1+1 me qera fresku

1 + 1 for rent

In the freshness near the last station of porcelain is for rent an apartment 1 plus 1 totally furnished super luxury water and light 24 hours free parking. 7th floor with elevator.


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 84.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 1152

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht I mobiluar super lukzoz uji dhe drita 24 ore parkim falas. Kati 7 me ashensor.