Apartament me qera ne Blloku! Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 16:10

1,200 Euro

  • Apartament me qera ne Blloku!
  • Apartament me qera ne Blloku!
  • Apartament me qera ne Blloku!
  • Apartament me qera ne Blloku!

Apartment for rent in Blloku!

Apartment for rent in the block area! The apartment is organized in a small hallway which makes the distribution of the living room where the cooking corner and Veranda are located. Then you go to the bedroom and the bathroom. The apartment is furnished with a high quality Italian furniture furnished with architectural design. For more information contact us at C: 0683438067


Pagesa 1,200 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 71

Apartament me qera ne zonen e bllokut! Apartamenti organizohet ne nje korridor te vogel I cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe Veranda. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore Italiane I mobiluar me projekt arkitekture. Per me teper Informacion na kontaktoni ne C :