Ne Bllok (Piceri Era)1+1 me Kuzhine me Vete+Ballkon - Apartament Shum i Kendshem, me Mobilim mjaft Cilesor dhe Kondicioner Tirane

Shtepi me Qera Data: 31/05/2020 12:19

In Bllok (Pizzeria Era) 1 + 1 with Kitchen with Self + Balcony - Very Flat Apartment, with High Quality Furniture and Air Conditioner

1 + 1 Apartment with Kitchen with Self & Soxhorno with Self + Balcony In Block (Wind Pizzeria) Perfect Zone | Very Flat Apartment, With High Quality and Systematic Furniture | The Palace is Very Well maintained | Complete Bedroom | Toilet With Hydrosanitary Quality | All Functional Installations

Q2034

Sharing Data:

- 2 Rooms
- 1 Salon
- 1 Kitchen
- 1 toilet
- 1 Corridor
- 1 Balcony

- Sip Total: 70m2
- Top Net (Interior): 65m2
- Floor: 4
- Floors of the Palace: 4
- Year of Construction
- No elevator

Karaktetistika:

- Super Block Location
- Above Pizzeria Eren
- In the middle of the block
- Near every convenience
- Near Banks, Supermarkets, Schools, Etc.
- A Very Frequent Zone

- Palace Even Why Existing Maintenance
- And Very Safe Thanks To Many Businesses
- With Regular & Quiet Family

- Totally Furnished Entry
- Separate Kitchen From Salon
- With a Very Regular Structure
- With a Very Good Orientation
- Very Multiple Furniture
- Custom Sleeping Room
- Very Spatial Environment
- Air conditioning
- Sobe T
- Television
- Washing machine
- Refrigerator

Price: 300 Euro

* Foreclosure (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 0692448606126 356

05 30 2020


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 126536

Apartament 1+1 me Kuzhine me Vete & Soxhorno me Vete+Ballkon Ne Bllok (Piceri Era) Zone Perfekte | Apartament Shum I Kendshem, Me Mobilim Mjaft Cilesor Dhe Te Sistemuar | Pallati Eshte Shume I Mirembajtur | Dhoma E Gjumit E Kompletuar | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2034

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma
- 1 Sallon
- 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale:70m2
- Sip Neto (E Brendhme) : 65m2
- Kati:4
- Katet E Pallatit:4
- Viti I Ndertimit
- Ashensor Jo

Karaktetistika:

- Super Vendodhje Bllok
- Mbi Piceri Eren
- Ne Mes Te Bllokut
- Afer Cdo Komoditeti
- Afer Bankave,Supermaketeve,Shkollave,Etj.
- Nje Zone Shume E Frekuntuar

- Pallat Edhe Pse Ekzistues I Mirembajtur
- Dhe Shume I Sigurt Ne Fale Te Shume Bizmeseve
- Me Familjare Te Rregullt& Te Qete

- Hyrja E Mobiluar Totalisht
- Kuzhina E Ndar Nga Salloni
- Me Nje Strukture Shume Te Rregullt
- Me Nje Orientim Shume Te Mire
- Mobilimi Shume I Kendshem
- Dhooma E Gjumit E Bere Me Porosi
- Ambjenti Me Shume Hapsire
- Kondicioner
- Sobe T
- Televizot
- Lavatrice
- Frigorifer

Cmimi: 300 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:126356

30/05/2020