Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2 ! Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/10/2019 11:12

500 Euro

  • Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2  !
  • Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2  !
  • Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2  !
  • Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2  !

In the middle of the block, is given the 1 + 1 apartment for Rent 90 m2!

In Block 1 + 1 apartment for rent in a new well-managed apartment building. The apartment is organized in 1 soxhorno with more natural light and cooking part, 1 bedroom and bathroom with quality sanitary facilities. The apartment is beautiful and is suitable for couples and mostly foreigners, The environment is very quiet and being located in a good area offers many facilities as close to banks, local restaurants, etc. To visit a property or similar property contact Orgeten at no. 0697320785


Pagesa 500 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 1789

Ne Bllok Jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me shume drite natyrale dhe pjesen e gatimit,1 dhome gjumi dhe tualet me hidrosanitare cilesore. Apartamenti eshte i bukur dhe eshte i pershtatshem per cifte dhe kryesisht te huaj , Ambjenti eshte shume i qete dhe duke qene se ndodhet ne zone te mire ofron shume facilitete si afersi me banka, lokale, restorante, etj. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakto tani Orgeten ne nr.