Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/09/2019 22:23

350 Euro

  • Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1
  • Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1
  • Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1
  • Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1

In New Bazaar is for Rent 1 + 1

In one of the best areas near the center of Tirana, at the new Bazaar, is given 1 + 1 apartment for Rent. The apartment is located on the 7th floor of a new 7 storey building with lift. It is all very well furnished and organized in 1 living room together with kitchen, 1 bedroom with 2 single beds, 1 bathroom and 1 balcony. It is equipped with air conditioner in both rooms. The area is very popular and offers all the facilities for a comfortable lifestyle.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 2965

Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet apartament 1+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. Eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi me 2 krevate tek,1 banjo dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me kondicioner ne te dyja dhomat. Zona eshte shume e preferuar dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.