Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/10/2019 16:09

2,700 Euro

  • Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes
  • Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes
  • Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes
  • Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes
  • Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes
  • Jepet Vile Me Qera e Pershtatshme per Biznes

Affordable Business Lease Villa

The villa is located in Casa Italia, by the road. Villa information: • 3-storey • Area: 445 m2. The villa is fully furnished and has: • Living Room • Kitchen • 6 bedrooms • 3 toilets • Balcony • Dispensing corridor • Spacious courtyard • Air conditioning • Investing • Dedicated entrance • Parking spaces • Accessible city area and preferred for residential use • It also has a 3-phase power line and a water tank of 3000 l. Contact us to visit!


Pagesa 2,700 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 450.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 89

Vila eshte e pozicionuar te Casa Italia,buze rruge. Informacion mbi vilen: • 3-kateshe • Siperfaqja : 445 m2 . Vila eshte totalisht e mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 6 dhoma gjumi • 3 Tualete me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shperndares • Oborr i bollshem • Kondicionim • E investuar • Hyrje e dedikuar • Vende parkimi • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim.• Disponon gjithashtu edhe linje 3-fazore te energjise elektrike si dhe depozite uji 3000 l. Per ta vizituar na kontaktoni!