Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 80 m2 250 Euro (Ali Demi), AL14400 Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/06/2020 13:07

Tirana, Rent Apartment 2 + 1 + BLK Floor 2, 80 m² 270 Euro (Ali Demi)

The apartment is located in Ali Demi, in the Old Market. Apartment information: • 2nd floor • Apartment area: 80 m2. The apartment is currently furnished as an office and has: • Living Room • Kitchen • 1 Bedroom • Toilet • Balcony • Distribution Corridor • 1 parking post • New Building • Elevator • Double Glazed • Regular Living Room • Air Conditioning • Office Suitable and other occupancy opportunities • City accessible and preferred residential area. Contact us to visit!


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 459

Apartamenti eshte i pozicionuar te Ali Demi, te Markata e Vjeter. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Siperfaqja e apartamentit : 80 m2. Apartamenti eshte aktualisht i mobiluar si zyre dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shperndares • 1 post parkimi • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubature e rregullt • Kondicionim • I pershtatshem per zyre dhe banim • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!