shtepi me qera tirane te shtrenjta 

 Online 179 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 179 lexues | 7 njoftime ne pritje
280 Euro

2+1+ballkon (94 M2) Ne Don Bosko (rr. Kryesore) Pallati I Ri (sis. Kapot) Ashensor | Mobilim Cilesor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (94 m2) ne don bosko (buze rruges kryesore) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtr... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe ... (Premium 23.04.2020)

270 Euro

2+1+ballkon (76 m2) tek liqeni (diga) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire ... (Premium 09.02.2020)

300 Euro  Shqiperi, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 75 m² 300 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 Dhjetorit pas Mondial Hotel. 
Inf

Shqiperi, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 5, 75 M² 300 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (15:02): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 dhjetorit pas mondial hotel. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa :75 m2. apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti me dritare • ballkoni • ...

400 Euro Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne Qender!  Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati t

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (15:01): jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe orientim lindje-perendim. apartamenti organizohet ne: living room me ambient gatimi te vecuar dhe me...

280 Euro PER QIRA APARTAMENT TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI Apartament 1+1 me qera ne Tirane, prane Delijorgjit ose pallatit me shigjeta.
M

Per Qira Apartament Tek Bulevardi Bajram Curri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (14:59): Apartament 1+1 me qera ne tirane, prane delijorgjit ose pallatit me shigjeta. me hapesira te bollshme, i mire-mobiluar dhe me nje cmim te arsyeshem. zona ofron larmi facilitetesh, dhe te jep akses te shpejte me shume zona te tiranes. ...

400 Euro Apartament per qira tek Komuna e Parisit,qendra Kristal. Apartament per qira tek Komuna e Parisit,qendra Kristal.
Organizohet ne nje sal

Apartament Per Qira Tek Komuna E Parisit,qendra Kristal.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (14:58): Apartament per qira tek komuna e parisit,qendra kristal. organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon. dispononedhe 1-post parkimi me cmim ekstra. ...

500 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Ambasada Gjermane Jepet ne qira apartament 150 m2 3+1+2 tek Ambasada Gjermane. Apartamenti organiz

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Ambasada Gjermane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:40): Jepet ne qira apartament 150 m2 3+1+2 tek ambasada gjermane. apartamenti organizohet me nje sallon ndenie bashke me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande te madhe. orjentimi i apartamentit eshte lindje cka mundeson drite na...

35,000 Leke Apartament 2+1 bashkekohore tek Fondacioni Eleonor. Apartament i arreduar ne menyre moderne, shume pak i banuar. Apartamenti ndodhet

Apartament 2+1 Bashkekohore Tek Fondacioni Eleonor.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:35): Apartament i arreduar ne menyre moderne, shume pak i banuar. apartamenti ndodhet ne zone te preferuar, te qete dhe me ajer te paster. mundesi parkimi ne zone....

550 Euro Apartament Luksoz ne zemer te Tiranes.  I arreduar totalisht me c'do gje super luksoze dhe i kuruar deri ne detaj.

Apartament Luksoz Ne Zemer Te Tiranes.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:35): I arreduar totalisht me c'do gje super luksoze dhe i kuruar deri ne detaj. apartamenti ju ofron komoditet dhe siguri maksimale. zona me e preferuar e tiranes. ndertimi eshte i ri dhe shume cilesor dhe i izoluar nga zhurmat urbane. mundesi park...

500 Euro Apartament banimi ,siperfaqe 110 m2 Pallat  i ri , Rruga Dibres ,te Selvia , kati 4 , dy dhoma gjumi dhe nje sonxhor

Apartament Banimi ,siperfaqe 110 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:35): Pallat i ri , rruga dibres ,te selvia , kati 4 , dy dhoma gjumi dhe nje sonxhorno e madhe , kompletim bashkekohor ,dy tualete, ballokon i madh , kondicioner, ashensor .e pershtatshme per familje te madhe ose dy familje....

300 Euro Jepet apartament 1+1 ne "Blv. Bajram curri" Jepet apartament me qira 1+1 perball Vasil Shantos!
Apartamenti ndodhte shume p

Jepet Apartament 1+1 Ne "blv. Bajram Curri"

Tjeter zone | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:29): Jepet apartament me qira 1+1 perball vasil shantos! apartamenti ndodhte shume prane prane gjykates se rrethit. ne nje zone shume te qete dhe aksese te shumta. nodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues . organizohet ne nje dhome ndenje dhe ku...

240 Euro

1+1+ballkon (65 M2) Tek Rr. E Durresit - Mobilim Cilesor | Parket | Me Diell

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (65 m2) tek rr. e durresit (zone perfekte) mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartmen 3+1 Perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,perballe gjimnazit petro nini luarasi jepet me qera apartament 3+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektr... (Premium 04.09.2019)

450 Euro

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

400 Euro Apartament me qira 1+1 ne qender ! Aparatement me qira 1+1 shume prane Qendres se Tiranes!
Apartamenti ka nje sipe

Apartament Me Qira 1+1 Ne Qender !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:29): Aparatement me qira 1+1 shume prane qendres se tiranes! apartamenti ka nje siperfaqe prej 50.60 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. vjen i mobiluar ne menyre shume bashkohore dhe me nje shperndarje teper te rregullt te dhomave. ...

22,000 Leke Jepet shtepia me qera Jepet me qera kati i dyte i nje vile. E kompletuar me 2 ballkone, 2 dhoma dhe ku

Jepet Shtepia Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:21): Jepet me qera kati i dyte i nje vile. e kompletuar me 2 ballkone, 2 dhoma dhe kuzhine. eshte ne kushte shume te mira, madje ju ofrohet edhe mundesi parkimi....

1,000 Euro Dupleks me qera Dupleks dy katesh, me 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.
I mobiluar.
Vendndodhja ne

Dupleks Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
201.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:21): Dupleks dy katesh, me 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. i mobiluar. vendndodhja ne bulevardin zhan d'ark, tirane....

600 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TE KOMPLEKSI MAGNET Jepet me qira apartament 3+1+2 me siperfaqe 118m² ne katin e 7 te nje pallati t

Apartament 3+1+2 Per Qira Te Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.06.2019 (14:21): Jepet me qira apartament 3+1+2 me siperfaqe 118m² ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, tek kompleksi magnet. ambienti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon, ambient guzhine, 2 tualete, ballkon. apartamenti ofrohet i mobiluar me gjithcka b...

350 Euro Komuna e Parisit, tek ish New York jepet me qera penthouse. Apartament ne katin e fundit te nje ndertimi te ri, totalisht e izoluar nga temp

Komuna E Parisit, Tek Ish New York Jepet Me Qera Penthouse.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (14:21): Apartament ne katin e fundit te nje ndertimi te ri, totalisht e izoluar nga temperatura dhe zhurmat, me kamera 24h per siguri maksimale. apartamenti eshte i arreduar totalisht me c'do gje te re, shume pak i banuar. me elektroshtepiake te reja dhe cil...

300 Euro PER QIRA 1+1 TEK KOMPELKSI DINAMO Jepet me qira apartament1+1 tek komuna e parisit,shume prane Kompleksit Dinamo.

Per Qira 1+1 Tek Kompelksi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:20): Jepet me qira apartament1+1 tek komuna e parisit,shume prane kompleksit dinamo. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. ambienti eshte totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner dhe elektroshtepiak...

300 Euro Myslym Shyr ,apartament 1+1 me qera ne pallat te ri  Ne Myslym Shyr, prane kafe Rio jepet me qira apartament 1+1.
Apartamenti ndodhe

Myslym Shyr ,apartament 1+1 Me Qera Ne Pallat Te Ri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:20): Ne myslym shyr, prane kafe rio jepet me qira apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndonje me siperfaqe te bollshme e me kuzhine te perfshire, 1 d...

350 Euro Pazari i Ri , Apartament 2+1 me qera  Te Pazari i Ri Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!!
Te Pazari i Ri jepet me qir

Pazari I Ri , Apartament 2+1 Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (14:19): Te pazari i ri jepet me qira super apartament 2+1!! te pazari i ri jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e 9 te nje pallati te ri me 2 ashensor. ambienti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 ambient te bollshem te pajisur me k...

16,000 Leke Garsionere me qera. Jeper nje garsionere me qera e kompletuar dhe me kushte shume te mira.

Garsionere Me Qera.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:19): Jeper nje garsionere me qera e kompletuar dhe me kushte shume te mira....

300 Euro

1+1+ballkon Me Super Pamje (60 M2) Tek Ish Ekspozita (pallat I Ri, Ashensor) Mobilim Cilesor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Apartament 1+1+ballkon (60 m2) tek ish ekspozita (blv. bajram curri) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pamj... (Premium 31.12.2019)

240 Euro

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kodra E Diellit - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kodra e diellit - zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | ndricim perf... (Premium 31.12.2019)

380 Euro

Prane Stacionit Te Trenit,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 d... (Premium 12.08.2019)

380 Euro Prane Stacionit te Trenit,Super apartament 2+1 me qera Perball me Hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te

Prane Stacionit Te Trenit,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:19): Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet me dritare dhe 1 ballkon .e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket , mobilimi...

500 Euro Tek Ambasada Amerikane , apartament 2+1+2 me qera  Ne rrugen e Elbasanit , prane Ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+

Tek Ambasada Amerikane , Apartament 2+1+2 Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:13): Ne rrugen e elbasanit , prane ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 i sapo rinovuar . apartamenti eshte teper modern ,me mobilim bashkekohor dhe te cilesise me te mire . e gjithe siperfaqja e shtruar me parket e ben kete shtepi teper te...

350 Euro Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina (ID 4219110 ) Property ID : 4219110

Vasil Shanto, prane stadiumit Dinamo, jepet me qera apa

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Sulejman Delvina (id 4219110 )

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:13): Property id : 4219110 vasil shanto, prane stadiumit dinamo, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m², kati 4, i restauruar totalisht, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, ballkon, kondicioner, ndodhet ne nje zone shume te preferuar. pr...

22,000 Leke Shtepi me Qera Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore, eshte 1 + 1, prane

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:13): Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore, eshte 1 + 1, prane masterit marlin barleti selite, numer kontakti 0686857723 cmimi 22000 mije leke te reja...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

550 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Afer Bllokut, Mobilim Cilesor, 550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga zef jubani, afer sheshit wilson, ne pallat me ashensor, japim me qera apartament 2+1, kati 3, me sip. 97 m2. apartamenti perbehet nga: sa... (Premium 20.07.2019)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon (70 m2) modern, tek kodra e diellit (rr. rrapo hekali) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra) Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 28.06.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 dhjetorit pas mondial hotel. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa :75 m2. ... (Premium 29.06.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imo... (Premium 17.07.2019)

15,000 Leke Jepet garzionere me qera! Japim me qera garzionere tek venuja.

Jepet Garzionere Me Qera!

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:03): Japim me qera garzionere tek venuja....

400 Euro Tek ish stacioni i trenit 2+1 me qera Tek ish stacioni i trenit, jepet me qera apartament 2+1 me qera. Apartamenti org

Tek Ish Stacioni I Trenit 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:03): Tek ish stacioni i trenit, jepet me qera apartament 2+1 me qera. apartamenti organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon me dalje ne ballkon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi njera me ballkon, tualet me dritare. apartamenti ndodhet ...

400 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 te Selvia Jepet me qera apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te ba

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:55): Jepet me qera apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndohet ne katin e 6-te te banimit ne nje pallat te ri shume cilesor fare prane qendres se tiranes. apartamenti eshte i mobiluar me shije, dhe eshte i orientuar nga lindja dhe perendimi. ky orientim ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim