shtepi me qera vlore

 Online 65 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
150 Euro
 Jap shtepi me qera ne Vlore, stark Skela. 
1+1

150 Euro

|
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jap shtepi me qera ne vlore, stark skela. 1+1... 20/01/2021 10:40... Lexo detajet..

15,000 Leke
 [b]Jepet shtepi me qera ne Vlore.[/b]

Hyrje 1+1 , e mobiluar.

Pallat i ri.
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

[b]jepet shtepi me qera ne vlore.[/b] hyrje 1+1 , e mobiluar. pallat i ri. kati : 3 📲per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ju mirepresim !... 17/11/2020 10:27... Lexo detajet..

15,000 Leke
 [b]Jepet shtepi me qera 1+1 ne Vlore.[/b]

Shtepia eshte ne gjendje te komplet
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

[b]jepet shtepi me qera 1+1 ne vlore.[/b] shtepia eshte ne gjendje te kompletuar dhe ndodhet ne pallat te ri. 📌 siperfaqja : 65 m2 📎 kati : 3 [b]cmimi :[/b] 15.000 leke ne muaj. 📍[b]adresa[/b] : uji i ftohte ,vlore. 📲... 09/11/2020 11:41... Lexo detajet..

15,000 Leke
 Jap shtepi me qera ne qytetin e vlores ne fillim te lungomares. Shtepi eshte ne

15,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jap shtepi me qera ne qytetin e vlores ne fillim te lungomares. shtepi eshte ne gjendje shume te mire dhe i ploteson te gjitha kushtet e nevojshme. cmimi:15000lek ne muaj... 06/11/2020 22:49... Lexo detajet..

100,000 Leke
 Kerkoj shtepi me qera 1+1bosh ne vlore,zona trallsbakanike ne krahun qe te nxjer

100,000 Leke

|
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Kerkoj shtepi me qera 1+1bosh ne vlore,zona trallsbakanike ne krahun qe te nxjerr per nga riviera.kontakt 0686160209ose 0686769913... 26/08/2020 15:23... Lexo detajet..

25,000 Leke
 Jepet shtepia me qera ne vlore, shtepia eshte 2 +1 e mobiluar me te gjitha ne ku

25,000 Leke

|
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet shtepia me qera ne vlore, shtepia eshte 2 +1 e mobiluar me te gjitha ne kushte bashkohore+ kondicioner. ndodhet ne katin e 2 te pallatit ne transballkanike perball rruges se cipajve. cmimi 25000 leke i padiskutueshem... 01/08/2020 09:43... Lexo detajet..

20,000 Leke
 Jepet shtepi private me qera ne gjendje shume te mire. Shtepia eshte nje kateshe
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi private me qera ne gjendje shume te mire. shtepia eshte nje kateshe, e mobiluar dhe ndodhet ne afersi te xhamise vlore (ne qender te qytetit).... 11/07/2020 01:58... Lexo detajet..

15,000 Leke
 Jepet me qera hyrje 2+1, ne katin e 5
Adresa : ndodhet tek Kali i trojes ne qyt
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera hyrje 2+1, ne katin e 5 adresa : ndodhet tek kali i trojes ne qytetin e vlores cmimi 15.000 leke te reja ... 05/03/2020 09:13... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional | me kaldaje | me pajisje gati fare te perd... 28/02/2021 14:13... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 28/02/2021 14:10... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 27/02/2021 12:04... Lexo detajet..

E Mobiluar

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek restorant durresi prane stacionit te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme te interesuarit per nje vizit... 28/02/2021 17:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

32,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Epet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore. apartamenti eshte pjese e nje vile 3 kate , e cila eshte e strukturuar ne forme apartamentesh 2 kate. apartamenti ka nje planimetri te rregullt,eshte me siperfaqe 89m2,i mobiluar pjeser... 28/02/2021 19:44... Lexo detajet..

200 Euro
apartamenti i mobiluar  I mobiluar  uj 24 ore

200 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

I mobiluar uj 24 ore... 01/03/2021 01:17... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qera apartament 2+1, te Globi.  Jepet me qera apartament 2+1, te globi. 
apartamenti ndodhet prane glob center

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, te globi. apartamenti ndodhet prane glob center . eshte rikonstruktuar dhe mobiluar se fundmi. organizimi: korridor dhome ndenje, ambjent gatimi i vecuar, dhome gjumi me dy krevate tek, dhome gjumi me krevat... 01/03/2021 01:16... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qera apartament 2+1, ne Vasil Shanto!  Jepet me qera apartament 2+1, ne vasil shanto 
apartamenti ndodhet ne zone te k

300 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, ne vasil shanto apartamenti ndodhet ne zone te kerkuar . eshte rikonstruktuar dhe mobiluar se fundmi. organizimi: korridor dhome ndenje, ambjent gatimi i vecuar, dhome gjumi me dy krevate tek, dhome gjumi me... 01/03/2021 01:16... Lexo detajet..

330 Euro Jepet me qera apartament 2+1, ne Myslym Shyr Jepet me qera apartament 2+1, ne myslym shyr. 
apartamenti ndodhet prane rio ba

330 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, ne myslym shyr. apartamenti ndodhet prane rio bar. eshte rikonstruktuar dhe mobiluar se fundmi. organizimi: korridor dhome ndenje, ambjent gatimi i vecuar, dhome gjumi me dy krevate tek, dhome gjumi me krevat... 01/03/2021 01:16... Lexo detajet..

950 Euro QERA, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2,  Apartamenti është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2
informacion m

950 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2 informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 126m2 • ndërtim i ri • kati 2 banim • orientim veri lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizim... 01/03/2021 00:22... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi, Liqeni I Thatë, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar tek kompleksi veneto.
informacion mbi apartam

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek kompleksi veneto. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 125 m2. • kati i 7. organizimi: • ambjent ndenjie. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete, njëri me dritare. •... 01/03/2021 00:06... Lexo detajet..

800 Euro APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA TEK PAZARI I RI Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mo

800 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Tek pazari i ri, prane sheshit avni rustemi, jepet me qira apartament 3+1+2 i mobiluar ne qender tek pazari i ri, ne rrugen norbert jokl. eshte i organizuar nje sallon ndenje bashke me kuzhinen me dalje ne ballkon,3 dhoma gjumi ku njera me dalje ne... 28/02/2021 22:29... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 2+1 me Qira, Tirana e Re, 100 metra nga shkolla Petronin Luarasi Jepet apartament 2+1 tualete me qira tek tirana e re, midis rruges margarita tut

40,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 tualete me qira tek tirana e re, midis rruges margarita tutulani dhe ymer kurti tek nje pallat te mire-administruar, me kamera sigurie dhe 2 ashensor, 100 metra nga shkolla petronin luarasi, perballe shkolles. apartamenti eshte... 28/02/2021 22:29... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qira te Komuna e Parisit Apartament me qira te komuna e parisit. ka nje siperfaqe totale 96 m2.
organizo

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartament me qira te komuna e parisit. ka nje siperfaqe totale 96 m2. organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 6-te banim. i pershtatshem per banim bosh si ne foto ose per zyra. ... 28/02/2021 22:28... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim shume... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në rr marko bocari . informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 62m2. • kati 2. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 14.03.2021)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rr. isuf elezi, prapa hotel mondialit, jepet me qera apartament 1+1, 86 𝐦² mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit 9-katesh i p... (Premium 11.03.2021)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 13.03.2021)

450 Euro Apartament  me qira 2+1 tek Kodra e Diellit 2 Tek rezidenca kodra e diellit 2, jepet me apartament 2+1. apartamenti perbehet n

450 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 2, jepet me apartament 2+1. apartamenti perbehet nga salloni me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje ballkon i madh, dhe nje tuelet i bollshem. me orjentim nga lindja. ndodhet ne katin e trete.me siperfaqe totale 99 m2. ... 28/02/2021 22:28... Lexo detajet..

32,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore. 
apartamenti es

32,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.67 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore. apartamenti eshte pjese e nje vile 3 kate , e cila eshte e strukturuar ne forme apartamentesh 2 kate. apartamenti ka nje planimetri te rregullt,i mobiluar pjeserisht* mungon frigorif... 28/02/2021 22:28... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera 2+1 + garazh Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ta banimit ne nje pallat te ri me ashensor.orga

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ta banimit ne nje pallat te ri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone.... 28/02/2021 21:48... Lexo detajet..

800 Euro Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri Jepet me qira apartament luksoz ne nje nder zonat me te preferuara te qytetit te

800 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament luksoz ne nje nder zonat me te preferuara te qytetit te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 93.7 m2 dhe ka nje organizim me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje me ambjent gatimi te perbashket, 1 tualet dhe 1 ballkon me pam... 28/02/2021 20:51... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira apartament 2+1 prane Nobis! Apartamenti ka nje siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. organizohet ne 1 sallon +kuzhine gatimi dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga me te mirat ne kryeqytet, shume prane bll... 28/02/2021 20:50... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1+2 ne zonene e Astirit. Jepet me qera apartament 2+1+2 ne zonene e astirit. apartamenti organizohet ne 2

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne zonene e astirit. apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhine si dhe 2 tualete. kati 8 i pajisur me ashensor. apartmenti ka nje mobilim bashkohor me elektroshtepiake inverter duke mund... 28/02/2021 20:50... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera 1+1 Don Bosko prane Credins Bank  Cel. : 0698838662 Jepet me qera 1+1 don bosko
prane credins bank

cel. : 0698838662

300 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera 1+1 don bosko prane credins bank cel. : 0698838662... 28/02/2021 19:57... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira 1+1 Komuna Parisit 400€  Jepet me qira 1+1 
kati 4 shensor 
pallat i ri 
i mobiluar 
prane restorant

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira 1+1 kati 4 shensor pallat i ri i mobiluar prane restorant chakra Çmimi:400€/muaj i diskutueshem ... 28/02/2021 19:56... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament me qera te Rruga e Kavajes !!  Jepet apartament me qera te rruga e kavajes 2+1 e mobiluar me kushte bashkekohor

40,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera te rruga e kavajes 2+1 e mobiluar me kushte bashkekohore , kati i pare dhe cmimi i arsyeshem . ... 28/02/2021 19:54... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

380 Euro Apartament me Qira Apartamenti ndodhet ne qender te tiranes! ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon, ngren

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartamenti ndodhet ne qender te tiranes! ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon, ngrenie, ndenje, gatim. eshte i mobiluar ne te gjitha ambjentet me kushte bashkohore! eshte nje aparament shume komod. ndodhet ne nje lagje shume te aksesushme dhe te qete. ka... 28/02/2021 19:44... Lexo detajet..

32,000 Leke Apartament 2+1 ne Selite  Epet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore.
apartamenti esht

32,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Epet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore. apartamenti eshte pjese e nje vile 3 kate , e cila eshte e strukturuar ne forme apartamentesh 2 kate. apartamenti ka nje planimetri te rregullt,eshte me siperfaqe 89m2,i mobiluar pjeser... 28/02/2021 19:44... Lexo detajet..

20,000 Leke Kerkoj goca per ndarje qeraje Kerkoj 2 goca per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek rruga e durresit, 
ndodhet

20,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Kerkoj 2 goca per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek rruga e durresit, ndodhet ne katin e dyte , 2+1 aktualisht jeton vetem nje goce. cmimi 250 mije leke total. ... 28/02/2021 19:37... Lexo detajet..

16,000 Leke Jap shtepi me qera. Hyrje 1+1 e mobiluar.Preferohen familjare.çmimi 16000 ne muaj. Soxhorno e mobiluar plus aneks i kompletuar. dhome gjumi e kompletuar. tualet i

16,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.54 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Soxhorno e mobiluar plus aneks i kompletuar. dhome gjumi e kompletuar. tualet i kompletuar. ... 28/02/2021 19:37... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

500 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA, LIQENI ARTIFICIAL Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65m2, liqeni artificial.

kati i par

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.37 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65m2, liqeni artificial. kati i pare banim, pallat i ri me ashensor, me orjentim lindje. organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, dhome gjumi, tualet dhe 1 ballkon. cmimi: 500€ (i dis... 28/02/2021 19:30... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK Jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 91 m2, ndodhet ne rrugen “shyqyri b

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 91 m2, ndodhet ne rrugen “shyqyri brari” , ngjitur me “kopeshtin zoologjik”. organizohet ne dhome ndenje te perbashket me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti... 28/02/2021 19:30... Lexo detajet..

6,500 Leke Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje Jemi te interesuara per nje vajze per ndarje qeraje. 
shtepia eshte ne gjendje

6,500 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jemi te interesuara per nje vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha kushtet e pershtatshme, 2+1, dy banjo dhe dy ballkone. ndodhet ne katin e dyte , drita dhe uje 24 ore. qeraja 6500 leke per person adre... 28/02/2021 19:25... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim