shtepi me qera zona shkoz 

 Online 33 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 33 lexues | 9 njoftime ne pritje
199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

320 Euro
3+1+ 3WC Luksoze (170m2) (Vilat Amerikane- Rr. Elbasanit) Mobilim ULTRA| Chiller | PARKET | Panele Diellore Jepet me Qera Vile e Ndertuar me Shume Perkujdesje 3+1+3 tualete (Vilat Amerikan

3+1+ 3wc Luksoze (170m2) (vilat Amerikane- Rr. Elbasanit) Mobilim Ultra| Chiller | Parket

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.96 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me porosi | kaldaja, ballkon dhe tualet personal ne cdo dhome | panele diellore | cdo gje e mundshme per nj... 09/04/2020 02:23... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet me qera 1+ 1 Jepet me qera 1 + 1 e mobiluar

Jepet Me Qera 1+ 1

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1 + 1 e mobiluar... 09/04/2020 02:18... Lexo detajet..

6,500 Leke
 kerkohet vajze per ndarje qeraje kerkohet vajze per ndarje qeraje,te jet e rregullt ,serioze ,shtepia eshte 2+1,d

Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet vajze per ndarje qeraje,te jet e rregullt ,serioze ,shtepia eshte 2+1,dy dhoma gjumi ,kuzhine,dy ballkone ,e kompletuar ,aktualisht jeton vetem nje vajze .cmimi i apartamentit eshte 13.000 leke +uje dhe drita ,vajza duhet te paguaj vetem gjy... 09/04/2020 02:13... Lexo detajet..

17,000 Leke Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 09/04/2020 01:58... Lexo detajet..

2,000 Leke shtepi me qera 2+1don bosko pjeserisht e mobiluar shtepi me qera 2+1don bosko pjeserisht e mobiluar

Shtepi Me Qera 2+1don Bosko Pjeserisht E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera 2+1don bosko pjeserisht e mobiluar... 09/04/2020 01:57... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtepi 2+1 me Qira Jepet me qira, shtepi 1+1 ne zonen e Astirit. Shtepi

Kerkohen persona korrekt

Shtepi 2+1 Me Qira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira, shtepi 1+1 ne zonen e astirit. shtepi kerkohen persona korrekte, preferohet familjare, jepet per kohe afatgjate kontakto per me shume info 0676310316... 09/04/2020 01:45... Lexo detajet..

6,500 Leke Ndarje qeraje Pagesa	6,500 Leke
Dhoma | Kuzhine	 2+1   
E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pagesa 6,500 leke dhoma | kuzhine 2+1 e mobiluar siperfaqa 95.00 kati 4 - don bosko rruga isuf balta, tirana, albania kerkojme 1 vajze per ndarje qera te jene korrekte dhe ne marredhenie pune,qeraja totale 20.000 total lek te reja.s... 09/04/2020 01:45... Lexo detajet..

25,000 Leke Te Varri Bamit Perballe Artistikes.
Arredim bashkohor 
Jepet ambient shume i kendeshem.
Tre

Te Varri Bamit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Perballe artistikes. arredim bashkohor jepet ambient shume i kendeshem. tre dhoma gjumi. verande ... 09/04/2020 01:45... Lexo detajet..

220 Euro Apartament 1+1 Rruga Kongresi Manastirit Rruga Kongresi Manastirit prane Pedriatis, jepet Apartament 1+1 me qera, siperfa

Apartament 1+1 Rruga Kongresi Manastirit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga kongresi manastirit prane pedriatis, jepet apartament 1+1 me qera, siperfaqja 61m2, kati 3. apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet. orientim me diell jepet me qera 27 000 leke... 09/04/2020 01:45... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

300 Euro Apartament 1+1 me qera Qender Tirane Qender, 9- kateshet, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 53 m2, kati 2 me as

Apartament 1+1 Me Qera Qender Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Qender, 9- kateshet, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 53 m2, kati 2 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, kondicioner, te gjitha mobiljet te reja te pa perdorura me pare, orientim me diell. jepet me qera 300 euro ne muaj... 09/04/2020 01:45... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera Sheshi Wilson ne Tirane Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, jepet Apartament 2+1 me qera, siperfaqja 80m

Apartament 2+1 Me Qera Sheshi Wilson Ne Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane gjimnazit petro nini luarasi, jepet apartament 2+1 me qera, siperfaqja 80m2, kati 6 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, kondicioner. i gjithi me parket, i mobiluar ne menyre bashkekohore. orientim me diell ... 09/04/2020 01:45... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit Property ID : 4221756

Komuna e Parisit, prane Kompleksit Dinamo, jepet me qe

Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221756 komuna e parisit, prane kompleksit dinamo, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. j... 09/04/2020 01:36... Lexo detajet..

15,000 Leke Ndarje qeraje 2+1 300 mij lek kerkoj 1 goc per ndarje qeraje.shtepi 2+1 te bulevardi ri,stacioni trenit
goca

Ndarje Qeraje 2+1 300 Mij Lek

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj 1 goc per ndarje qeraje.shtepi 2+1 te bulevardi ri,stacioni trenit goca do ket dhomen e saj.sallon i madh,ballkon dhe 2 koridore.shtepia ne total kushton 300 mij lek.do ndahen dritat,uji dhe interneti... 09/04/2020 01:34... Lexo detajet..

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj goca per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj goca per ndarje qeraje... 09/04/2020 01:04... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 : I pa banuar me par:Liqeni I Thate Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 I pa banuar me par + 1 parking 
Aparta

Jepet Me Qera Apartamentin Papafingo 1+1 : I Pa Banuar Me Par:liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 i pa banuar me par + 1 parking apartament eshte i mobiluar totalisht me te gjitha kushtet dhe ka pamje nga liqeni artificiel i tiranes keti 5 dhe i fundit zona liqeni i thate rruga e ullishtes cmimi ... 09/04/2020 00:52... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera 300 mije leke, Rruga e durresit Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon, kati i 4, pallat ekzistu

Apartament Me Qera 300 Mije Leke, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon, kati i 4, pallat ekzistues, rruga e durresit, cmimi 300 mije leke... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qera , te kopshti zoologjik, 350 mije leke jepet apartament me qera te kopshti zoologjik, te gjitha te reja,85m2,kati i 1,1

Apartament Me Qera , Te Kopshti Zoologjik, 350 Mije Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera te kopshti zoologjik, te gjitha te reja,85m2,kati i 1,1+1,350 mije leke , i diskutueshem, 1 plus 1 plus tualet,te kopshti zoologjik... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera, 300 mije leke , te eruga sabaudin gabrani jepet apartament me qera , tek kompleksi perballe spitalit amerikan 3,1+1, 30.00

Apartament Me Qera, 300 Mije Leke , Te Eruga Sabaudin Gabrani

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera , tek kompleksi perballe spitalit amerikan 3,1+1, 30.000 leke, i diskutueshem,kati i 3,70m2... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

300 Euro

Gjigand 3+1+2wc (laprake - Bar Alessio) Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Laprake | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc (laprake - bar alessio) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | kondicioner q1795 te dhenat e ndarjes: - 3 dhom... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

450 Euro Apartament me qera 450 euro, te rruga e elbasanit, rruga xhavid shyqyri deneri jepet apartament me qera , 3 plus 1 plus 1 banjo, 2 ballkone,120 m2, kati i 1 ba

Apartament Me Qera 450 Euro, Te Rruga E Elbasanit, Rruga Xhavid Shyqyri Deneri

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera , 3 plus 1 plus 1 banjo, 2 ballkone,120 m2, kati i 1 banim,rruga xhavid shyqyri deneri, te drejtoria e higjenes, rruga e elbasanit, cmimi 450 euro, per shitje 175.000 euro, me certifikate pronesie... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament me qera te kopshti zoologjik, 400 mije leke Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon,rruga eduart mano, kopsht

Apartament Me Qera Te Kopshti Zoologjik, 400 Mije Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera 1 plus 1 plus tualet, ballkon,rruga eduart mano, kopshti zoologjik, 400 mije leke... 09/04/2020 00:23... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera , 300 euro, te rruga rreshit petrela, stacioni i trenit jepet apartament me qera 2 plus 1 plus 1 banjo,1 ballkon, me siperfaqe 100 m2,ka

Apartament Me Qera , 300 Euro, Te Rruga Rreshit Petrela, Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera 2 plus 1 plus 1 banjo,1 ballkon, me siperfaqe 100 m2,kati i 3 banim, rruga rreshit petrela, stacioni i trenit, gjysem i mobiluar,cmimi 300 euro, per shitje me 1000 euro m2, me certifikate pronesie... 09/04/2020 00:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera 300 mije leke, ne astir jepet apartament me qera 1+1, tek bar fox,    kerkohen 2 muaj garanci dhe 1 m

Apartament Me Qera 300 Mije Leke, Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1, tek bar fox, kerkohen 2 muaj garanci dhe 1 muaj qe hyn ne shtepi, 30.000 leke, te gjitha te reja, ne astir, i pabanuar me pare... 09/04/2020 00:22... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro Apartament me qera , 300 euro te rruga rreshit petrela, stacioni i trenit jepet apartament me qera 1+1, 300 euro, kati i 7, 70 metra katror,kompleksi uslu

Apartament Me Qera , 300 Euro Te Rruga Rreshit Petrela, Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 1+1, 300 euro, kati i 7, 70 metra katror,kompleksi usluga,pallat i ri me ashensor,rruga rreshit petrela,kompleksi usluga,stacioni i trenit... 09/04/2020 00:22... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera 300 euro, tek bulevardi gjergj fishta jepet apartament me qera 2+1 tek bulevardi gjergj fishta 300 metra nga europiani

Apartament Me Qera 300 Euro, Tek Bulevardi Gjergj Fishta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek bulevardi gjergj fishta 300 metra nga europiani, 2 muaj garanci dhe 1 muaj qera, kati i 8, me ashensor,83m2,... 09/04/2020 00:21... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera, 300 euro, rruga hamdi sina, liqeni i thate jepet apartament me qera, 2+1+2 banjo, 2 ballkone me siperfaqe 105m2,kati i 3 ba

Apartament Me Qera, 300 Euro, Rruga Hamdi Sina, Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera, 2+1+2 banjo, 2 ballkone me siperfaqe 105m2,kati i 3 banim, pallat i ri me ashensor, rruga hamdi sina , liqeni i thate, jepet per 5 muaj ose me pak, cmimi 300 euro... 09/04/2020 00:21... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim