1+1 Me Qera Tirane

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar super modern uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Njoftime te Ngjashme