Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/11/2019 22:51

550 Euro

  • Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!
  • Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!
  • Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!
  • Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!
  • Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

To RTSH, For Rent Super Apartment 2 + 1 !!

At RTSH is rented super 2 + 1 apartment on the 6th floor of a new building with lift. The apartment is organized in 1 living room with kitchen with all electrical appliances that has balcony and air conditioner, 2 bedrooms with air conditioner and 2 toilets. The apartment is 102 m2 net and the orientation is from the south. The Palace is 24 hours surveillance by security cameras and well administered. The apartment is located in one of the best areas and with the favorites of Tirana and is located near the main street, bars, supermarkets, state institutions etc.


Pagesa 550 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 102.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa RTSH
Lexime 3109

Tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner dhe 2 tualete. Apartamenti eshte me siperfaqe 102 m2 neto dhe orientimi eshte nga jug. Pallati eshte survejuar 24 ore nga kamerat e sigurise dhe i mire administruar. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te preferuarat te Tiranes dhe ndodhet prane rruges kryesore, bareve, supermarketeve, institucioneve shteterore etj