1+1 Me Qera Tirane

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar modern, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.

Njoftime te Ngjashme