Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 2, 65 M2 200 Euro (fresku) Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne afersi te “Restorant Freskut”. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 65m2. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhome gjumi • Tualet • Ballkon Detaje te tjera • I mobiluar • I investuar • Me parket • Punime cilesore • Me ashensor • Me kondicioner • Per ta vizituar na kontaktoni !

Njoftime te Ngjashme