Apartament Per Qira 1+1 Ne Fresk Tirane

Jepet per qira nje apartament 1+1, me siperfaqe 82 m2, ne Fresk ne rrugen Sotir Caci. Ndodhet ne katin e 2, te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin !

Njoftime te Ngjashme