Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 3, 60 M2 120 Euro (fresku) Tirane


Jepet me qera apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: nje ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet me qera bosh. Orientimi i tij perendim i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • kubature e rregullt • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme