1+1 Te Fresku Tirane

apartamenti ndodhet prane thesarit. eshte ne katin 2 banim, 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. eshte i pa banuar me pare. ka vetem kendin e kuzhines pa elektroshtepiake. jepet per afat te gjate. preferohen familiare
0684230409

Njoftime te Ngjashme