Jepet Me Qera | Apartament 1+1, 57m2, 250 Euro Te Shkolla E Kuqe! Tirane

Jepet me qera | apartament 1+1, 57m2, 250 Euro te Shkolla e Kuqe! Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e katert. Eshte i organizuar ne: kuzhine + ballkon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Njoftime te Ngjashme