Okazion!!! Jepet me qera apartament 1+1 tek rrethrrotullimi i Zogu te Zi(prane Ring Center) Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/07/2020 11:31

30,000 Leke

  • Okazion!!! Jepet me qera apartament 1+1 tek rrethrrotullimi i Zogu te Zi(prane Ring Center)
  • Okazion!!! Jepet me qera apartament 1+1 tek rrethrrotullimi i Zogu te Zi(prane Ring Center)
  • Okazion!!! Jepet me qera apartament 1+1 tek rrethrrotullimi i Zogu te Zi(prane Ring Center)

Bargain !!! 1 + 1 apartment for rent at Zogu i Zi roundabout (near Ring Center)

At Zogu i Zi, 1 bedroom apartment for rent, furnished and organized in living room, kitchen, bedroom, bathroom, balcony, heating cooling.
The apartment is located on the 5th floor of a well-managed building with elevator, near all types of services and facilities.
For more contact


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania
Lexime 68794

Tek Zogu i Zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve
Per me shume kontaktoni