Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 1+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/07/2020 18:43

450 Euro

  • Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 1+1!
  • Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 1+1!
  • Ne Qender te Tiranes, Jepet me Qira Apartament 1+1!

In Center of Tirana, 1 + 1 Apartment For Rent!

- In the heart of Tirana, near Shallvaret, Apartment for Rent. The apartment is organized in a corridor which distributes the premises, on one side the spacious living room, with separate kitchen and exit to a small balcony, while on the other side the general toilet, double bedroom, and toilet. on its own and with access to the balcony, which offers a free view of the Boulevard and the Block. It is furnished in a very high quality with a unique style, offering all the necessary conditions for a comfortable living. It has 73 m2 of internal space, and is situated on the 4th floor. The location is ideal, between Center, Block and Myslym Shyri, with important institutions, markets, restaurants etc.


Pagesa 450 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 78.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania
Lexime 42505

- Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete dhe dalje ne nje ballkon te vogel, ndersa nga ana tjeter tualeti i pergjithshem, dhoma e gjumit dopio, me tualet tjeter me vete dhe me dalje ne ballkon, i cili ofron nje pamje te lire nga Bulevardi dhe Blloku. Eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore me nje stil unik, duke ofruar te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ka siperfaqe te brendshme 73 m2, dhe ndodhet ne katin e 4. Vendndodhja eshte ideale, mes Qendres, Bllokut dhe Myslym Shyrit, duke patur prane institucione te rendesishme, markete, restorante etj.