2+1+Verande, I Kompletuar & Super Pamje - 2 Vende Parkimi te Perfshira ne Cmim (Kodra e Diellit) Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/10/2020 20:12 Post Id: 116693


extra info
Pagesa 500 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 114.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Abraham Linkoln, Tirana, Albania
Lexime 22238

Apartament I Kompletuar Ne Cdo Aspekt Te Tij - 2+1+Verande+Depo + 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim, Tek Eleonora (Kodra E Diellit) Zone Perfekte, Shume E Qete + Apartamenti Me Super Pamje | Banesa Do Kompletohet E Gjitha, Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Super Cilesore

Q2403

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sorxhon + Kuzhine
- 1 Tualete
- 1 Ballkon
- 1 Verande
- 1 Depo

- Sip Totale: 114 M2
- Sip Neto : 104 M2
- Sip Perbashket : 10 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 5
- Pallat : I Ri
- Viti Ndertimit : 2010

Karakteristika :

- Jepet Me Qira Super Papafingo 2+1+1wc+1 Verande Te Zona Eleonores
- Cdo Gje Do Kompletohet
- Me 2 Poste Parkimi Pershire Ne Cmim
- Nje Nga Zonat Me Te Qeta Te Tiranes
- Me Izolim Termik Dhe Akustik
- Apartamenti Eshte Me Mobilim Ne Cdo Detaje Dhe I Ri
- Super Ndricim Natyral
- Pamje Fantastik Mbi Tiranen
- Kondicioner
- Cdo Gje Bere Si Per Vete
- Dritaret Dopio Xham Plastiko Me Grila Persiane
- Elektrike & Hidrualike Cilesore Te Reja

- Cmimi: 500 Euro

- Per Me Shume Info Kontakt Ne Whatsapp:

22159

19/10/2020