Nje Prekje e Klasikes me Cilesine Absolute ne Apt - 2+1 (Amb. Amerikane - Rr. Elbasanit) Mobilim 100 % Druri, Parket I Shtrenjte Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/06/2020 16:38

A Touch of Classic with Absolute Quality in Apt - 2 + 1 (American Amb. - Elbasan Street) Furniture 100% Wood, Expensive Parquet

2 + 1 apartment with a very special style (American Ambulance - Elbasan Street) Furniture 100% Wood, Very Quality | Floor Floor Flooring | Perfect Lighting with Amazhure | Air Conditioner and Every Home Appliance Equipment from Approved Brands | Custom Kitchen | Complete Bedrooms, Bedding and Selected Cabinets with Very Taste | Toilet with Natural Ventilation | All Functional Installations

Q2046

DIVISION DATA:

- 2 DHOMA
- 1 SALLON
- 1 KUZHINE
- 1 TUALET
- CORRIDOR
- 1 BALLKON

- TIP SIP: 78M2
- SIP NETO (internal): 73m2
- KATI: 3
- PALLAT CAT: 5


CHARACTERISTICS:

- SUPER VENDODHJE AMBASADA AMERIKANE
- 5 THROUGH THAT LEAVES
- 2 MIN LARG ST AIR ALBANIA
- 5 MIN LARG BLLOKUT
- AFER FACULTIES
- AFER ARTISTIC LICEUT


- A VERY GOOD & GOOD NEWS
- WITH A HIGH SECURITY
- WITH SECURITY CAMERA
- FOR SCIENCE THAT HAS BEEN COMPLETED WITH THE AMERICAN AMBASSADOR

- SIMPLE APARTMENT A MIRACLE
- WITH A FULL SHIJE MOBLIM
- WITH A COLOR & RELA
- WITH A VERY QUALITY ARRED
- ALL DRURI MOBILE 100%
- WITH A VERY QUALITY PARK
- WITH LANGUAGE LEADERS WITH MOBILE FROM OUTSIDE THE STATE
- ELECTRICAL PROPERTIES OF QUALITY MARKS (SAMSUNG. BEKO)
- THE HOUSE WILL BE FIX LIKE PHOTOS

- VERY QUALITY AMBASSADOR
- TAVOLINA NGRENIES & KARRIKER DRU100%
- THE ENVIRONMENT IS NOT GIVEN WITH THE FIRST RENT
- POSSIBLE PREPARATION CAN BE POSSIBLE

- NEW DRITARY TWO
- DOPI XHAM GRILL QUALITY

Price: 430 Euro

* Prejudice (WITH THE PROPERTY): 1.5 MONTHS

Tel or WhatsApp: 0692448606


12906

05 28 2020


Pagesa 430 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 78.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 13070

Apartament 2+1 me nje Stil Shume te Vecante (Amb. Amerikane - Rr. Elbasanit) Mobilim 100 % Druri, Shume Cilesor | Dyshemeja me Parket te Shtrenjte | Ndricim Perfekt me Amazhure | Kondicioner dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake nga Marka te Afirmuara | Kuzhine e Bere me Porosi | Dhomat e Gjumit te Kompletuara, Shtreter dhe Dollape te Zgjedhura me Shume Shije | Tualet me Ajrosje Natyrale | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2046

Te dhenat e NDARJES:

- 2 DHOMA
- 1 SALLON
- 1 KUZHINE
- 1 TUALET
- KORRIDOR
- 1 BALLKON

- SIP TOTALE:78M2
- SIP NETO (e brendhme) : 73m2
- KATI: 3
- KATET E PALLATIT:5


KARAKTERISTIKA:

- SUPER VENDODHJE AMBASADA AMERIKANE
- 5 MI LARG LIQENIT TE THATE
- 2 MIN LARG ST AIR ALBANIA
- 5 MIN LARG BLLOKUT
- AFER FAKULTETEVE
- AFER LICEUT ARTSTIK


- NJE LAGJE SHUME E MIRE & QETE
- ME NJE SIGURI TE LARTE
- ME KAMERA SIGURIE
- PER SHKAK QE ESHTE NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE

- APARTAMENTI THJESHTE NJE MREKULLI😍😍
- ME NJE MOBLIM PLOT SHIJE
- ME NJE NGROHTESI & RELA
- ME NJE ARREDIM SHUME CILESOR
- CDO MOBILJE DRURI 100 %
- ME NJE PARKET SHUME CILESOR
- ME DHOMAT E GJIMIT ME MOBILIM NGA JASHT SHTETIT
- ELEKTROSHTEPIAKET MARKAT ME CILESORE ( SAMSUNG . BEKO)
- SHTEPIA DO JETE FIX SI NE FOTO

- AMBAZHUR SHUME CILESOR
- TAVOLINA NGRENIES& KARRIKER DRU100%
- AMBJENTI NUK ESHTE DHENE ME QERA ME PARE
- MUNDESI PARAKIMI POSHT PALLATIT

- DYER DRITARE TE REJA
- DOPI XHAM GRILL CILESORE

Cmimi : 430 Euro

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp:


12906

28/05/2020