1+1+ Ballkon ne Vasil Shanto (Rr. Kryesore) Strukture Shume e Rregullt dhe Mobilim i Kompletuar + Kondicioner Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/06/2020 16:28

1 + 1 + Balcony in Vasil Shanto (Main Street) Very Regular Structure and Complete Furniture + Air Conditioner

1 + 1 Apartment For Rent In Vasil Shanto - Very Preferred Zone | Very Regular Structure And Complete Furniture | Kitchen With All Furniture | New Bedroom Bedroom | Toilet With Quality Hydrosantiare | All Functional Installations

Q2010

Sharing Data:

- 1 Salon
- 1 Kitchen
- 1 toilet
- 1 Bedroom
- 1 Balcony

- Sip Total: 65 M2
- Net Net (Internal): 65 M2
- Floor: 5
- Floors of the Palace: 5

Characteristics:

• Very Good Zone ***
• Apartment with Good Household Structure
• Each Air Conditioning Room
• Balcony With New Tents
• Freshly painted apartment
• Main Road Route
• Tv 32 Ploesh I Ri
• Unused Candy Washbasin First
• Toilet Equipped with Quality Hydrosanitary
• Access with Supermarket, Center, Main Street, Urban, Pharmacy,


Price: 240 Euro Or 30,000 Leke

* Preliminary (Guarantee with Owner): 1.5 Months

Tel Ose Whatsapp: 069341400418 441


02 06 2020


Pagesa 240 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 18499

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Vasil Shanto - Zone Shume E Preferuar | Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar | Kuzhine Me Te Gjitha Orendite | Dhome Gjumi Me Dysheke Te Ri | Tualet Me Hidrosantiare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2010

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Sallon
- 1 Kuzhine
- 1 Tualete
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 65 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 65 M2
- Kati: 5
- Katet E Pallatit:5

Karakteristika:

• Zone Shume E Mire***
• Apartament Me Strukture Te Mire Shtepie
• Cdo Dhome E Pajisur Me Kondicioner
• Ballkon Me Tende Te Re
• Apartament I Sapo Lyer
• Buze Rruge Kryesore
• Tv 32 Ploesh I Ri
• Lavatrice Candy E Paperdorur Me Pare
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore
• Akses Me Supermarket,Qender, Rruge Kryesore, Urban, Farmaci,


Cmimi: 240 Euro Ose 30,000 Leke

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:18441


02/06/2020