Jepet me qera 1+1. 30000 leke.Prane shkolles se kuqe Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/05/2019 11:04

30,000 Leke

Rent 1 + 1. 30000 leke.In the red school

Rent a flat near the red school. The apartment is furnished and located on the 4th floor in an existing building.


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 57.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania
Lexime 343

Jepet apartament me qera prane shkolles se kuqe. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat ekzistues.