Jepet Me Qera Gazoniere , Te Rr. Tirane

Jepet me qera gazoniere te Rr. "Fortuzi''.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45m2. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme, nje tualet dhe aneksi i gatimit. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ne nje zone te qete.
Cmimi 200 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3026/jepet-me-qera-gazoniere-te-rr-fortuzit?type=To%20rent

Njoftime te Ngjashme