Apartament Me Qera 1+1 Pazari I Ri Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 65m2.Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 sallon, kuzhine te vecuar dhe 1 tualet.Ambienti ofrohet i mobiluar dhe restauruar, ndodhet ne katin e 3 te 1 pallati ekzistues brenda pazarit te ri.
Cmimi 300Euro

Njoftime te Ngjashme