Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande ! Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/07/2020 11:16

600 Euro

  • Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande !
  • Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande !
  • Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande !
  • Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande !

Super Apartment 2 + 1 + Verande for Rent in Paris Commune!

Super Apartment 2 + 1 + Verande for Rent in Paris Commune. The apartment is located in one of the most favorite areas currently in Tirana, where you can find all the facilities for a comfortable and very accessible life. The interior of the apartment is perfect, with plenty of space in both the living room and the bedrooms, the living room is connected to the kitchen and access to the veranda, the 2 bedrooms each have their own balcony, and the bathroom with window. The veranda about 60m2 with fantastic views gives the opportunity for relaxation and entertainment at any time.


Pagesa 600 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 174.00
Kati 12
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 33516

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Super Apartament 2+1+Verande. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne Tirane, ku mund te gjesh te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode dhe shume lehte i aksesueshm. Organizimi i brendeshem i apartamentit eshte perfekt, me hapsira te bollshme si ne sallon dhe ne dhomat e gjumit, salloni i ndenjes eshte i lidhur me kendin e gatimit dhe me akses ne verande, 2 dhomat e gjumit kane secila ballkonin e vet, dhe tualeti me dritare. Veranda rreth 60m2 me pamje fantastike jep mundesin per relaks dhe argetim ne cdo moment.