Apartament me Qera 1+1 72.2m2 Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/05/2019 18:12

Apartment for Rent 1 + 1 72.2m2

Apartment for Rent 1 + 1, 72m2, 3rd floor, furnished, new building, no elevator, administration, air conditioner.
All the equipment is new.
Location: Near the Bardhyl Street.
Required: Serious and Long Term Persons.
Price: 300 € (euro) per month.
For more information do not hesitate to contact us:
Cel & WhatsApp


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 72.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Sul Bega, Tirana, Albania
Lexime 353

Jepet Apartament me Qera 1+1, 72m2, kati 3 , mobiluar, pallat i ri , pa ashensor, administrim, kondicioner.
Te gjithe paisjet jane te reja.
Vendodhja : Prane Rruges "Bardhyl" .
Kerkohet: Persona Serioz dhe me afat gjate.
Cmimi : 300mij / leke ne muaj.
Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne :
Cel & WhatsApp