1+1 ME QIRA TEK SIRI KODRA Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/05/2019 16:01

350 Euro

  • 1+1 ME QIRA TEK SIRI KODRA
  • 1+1 ME QIRA TEK SIRI KODRA
  • 1+1 ME QIRA TEK SIRI KODRA
  • 1+1 ME QIRA TEK SIRI KODRA

1 + 1 WITH LEASE TO SEE KODRA

The apartment is organized in 1 bedroom, 1 living room with common kitchen, 1 balcony and 1 toilet. It is located on the 4th floor of a new elevator and well-maintained apartment building. The apartment has just been reconstructed and rebuilt in a contemporary way and is uninhabited


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 481

Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndjenje me ambjent gatimi te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar dhe rimobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pabanuar me pare