Aparytament 1+1 Per Qira Prane Pazari Te Ri Tirane

Apartament per qira ne nje pallat ndertuar se fundmi, tek Pazari i ri. Apartamenti ka nje sip. prej 65 m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje bashke me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i orientuar nga lindja dhe ka nje mobilim shume te mire. Pallati eshte me administrim shume te rregullt 24 ore . Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.

Njoftime te Ngjashme