Tirane, afer Bllokut - Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 08/12/2019 07:08

500 Euro

  •  Tirane, afer Bllokut - Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro
  •  Tirane, afer Bllokut - Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro
  •  Tirane, afer Bllokut - Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro

Two bedroom apartment for sale near Kodra e Diellit, 116.000 Euro

White Trend Street, 50 m from Kodra e Diellit Residence,
Sell Apartment 2 + 1, 106 m2, 2nd floor with elevator. Living Room, 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, 1 Balcony, Furnished. Quiet environment. Price 116.000 Euro, negotiable. With Mortgages.
Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 12
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania
Lexime 14631

Rruga Zef Jubani - afer Sheshit Wilson dhe Bllokut, ne Lagje te qete, japim me Qera Apartament - Penthouse, 2+1, Kati 12, pallat me Ashensor, i mobiluar.

Perbehet nga Sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie,
2 Dhoma Gjumi, Tualet i madh me dritare dhe Ballkon panoramik. Me kondicionere dhe panele solare.
Pallat me 2 ashensore, administrim, ambjente te pastra.
Qeraja 500 Euro ne muaj.

Tel. Albaprona