Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Zones Se Pazarit Te Ri Tirane

Jepet apartament me qera 1+1 prane zones se pazarit te ri nje zone shume e kerkuar pasi ndodhet shume prane qendres.Pallat i ri i mobiluar bashkekohore me te gjtiha kushtet.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi nje sallon ndenje ambient gatimi tualet dhe ballkon.Gjendja shume e mire.

Njoftime te Ngjashme