Apartament me Qera 1+1 70m2 Tirane

Shtepi me Qera Data: 28/05/2019 09:28

22,000 Leke

  • Apartament me Qera 1+1 70m2
  • Apartament me Qera 1+1 70m2
  • Apartament me Qera 1+1 70m2
  • Apartament me Qera 1+1 70m2

Apartment for Rent 1 + 1 70m2

Apartment for Rent 1 + 1, 70m2, 5th floor, empty, only cupboard.
New building with lift.
Price: 220 thousand lek per month.
Location: Near Partizan High School.
Required: Serious and Long Term Persons.
For more information:
Cel & WhatsApp


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 70.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Ali Pashe Gucia, Tirana, Albania
Lexime 1108

Jepet Apartament me Qera 1+1 , 70m2, kati 5, bosh , vetem bufe.
Pallat i ri me ashensor.
Cmimi : 220 mij / leke ne muaj.
Vendodhja : Prane Gjimnazit "Partizani".
Kerkohet: Persona serioz dhe me afat te gjate.
Per me shume informacion :
Cel & WhatsApp