Apartament Me Qera 1+1 70m2 Tirane

Jepet Apartament me Qera 1+1 , 70m2, kati 5, bosh , vetem bufe.
Pallat i ri me ashensor.
Cmimi : 220 mij / leke ne muaj.
Vendodhja : Prane Gjimnazit "Partizani".
Kerkohet: Persona serioz dhe me afat te gjate.
Per me shume informacion :
Cel & WhatsApp

Njoftime te Ngjashme