Kerkoj shtepi me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/05/2019 00:35

30,000 Leke

I rent a house for rent

I search for a rented house for 2 parents for 2 months only. Elevator or lower floor, air conditioner and close to the new Bazaar. Dates May 24 or June 1 until the end of July.


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
Lexime 229

Kerkoj nje shtepi me qera per 2 prinderit per 2 muaj vetem. Ashensor ose Kat I ulet, kondicioner dhe sa me prane Pazarit te Ri. Datat 24 maj ose 1 qershor deri ne fund te korrikut.