Apartament 2+1 tek Sokrat Miho,prane Unazes se re Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/07/2019 11:39

22,000 Leke

  • Apartament 2+1 tek Sokrat Miho,prane Unazes se re
  • Apartament 2+1 tek Sokrat Miho,prane Unazes se re
  • Apartament 2+1 tek Sokrat Miho,prane Unazes se re
  • Apartament 2+1 tek Sokrat Miho,prane Unazes se re

Apartment 2 + 1 at Sokrat Miho, near the Ring road

The apartment is located near Viles L, New Ring in the "Fratari" complex, Sokrat Miho street on the third floor.
The apartment has a living room, a cooking area, two bedrooms, a balcony and a toilet.
It is complete.
The area is quiet.
You can contact us via What's app or email.


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania
Lexime 1100

Apartamenti ndodhet prane Viles L,Unaza e re ne kompleksin "Fratari",rruga "Sokrat Miho"ne katin e trete.
Apartamenti disponon sallon ndjenjes,ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi,ballkon dhe tualet.
Ai eshte i kompletuar.
Zona eshte e qete.
Mund te na kontaktoni nepermjet What's app ose e-mail.