Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane. Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/10/2019 14:28

1,800 Euro

  • Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane.
  • Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane.
  • Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane.
  • Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane.
  • Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane.
  • Qera, Apartament 3+1, Kati i 4, Liqeni Artificial, 144 m2, 1.800 Euro, Tirane.

Rent, Apartment 3 + 1, Artificial Lake, Tirana.

The apartment is located in the area of Artificial Lake • Apartment information: • Floor 4 • Apartment area: 144 m2 • Apartment has: • Living room • Cooking area • 2 Bedrooms • 1 Studio • 2 Bathrooms • 1 Balcony • Orientation: South • Investment • Furnished • Parquet • Elevator • Chiller system • Ownership certificate • Fantastic lake view • City accessible and favorite residential area • To visit contact us!


Pagesa 1,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 144.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Liqeni Artificial
Lexime 279

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit Artificial • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Siperfaqja e apartamentit : 144 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Studio • 2 Tualete • 1 Ballkon • Orientimi: Jug • I investuar • I mobiluar • Me parket • Me ashensor • Me sisitem chiller • Disponon certifikate pronesie • Pamje fantastike nga liqeni • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim • Per ta vizituar na kontaktoni!