Jepet Apartament me Qira 3 i Sapoinvestuar 3+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 16:37

590 Euro

  • Jepet Apartament me Qira 3 i Sapoinvestuar 3+1!

Newly Rental Apartment for Rent 3 + 1!

Near the Center of Tirana, Zogu i I Boulevard, For Rent 3 + 1 Newly Developed Apartment! The apartment has a net surface of 86 m2, located on the 5th floor of a 6 storey building. It is organized in a spacious hallway that divides the space, 1 living room with open space, very well furnished together with kitchen, with balcony, 3 bedrooms, 1 of which is furnished while 2 of them are furnished. others can be furnished as needed, 1 bathroom with windows and 1 balcony. The apartment has just been completely renovated, very well appointed, and is equipped with air conditioning. The location of the apartment is ideal offering all the amenities of daily living.


Pagesa 590 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Lexime 135

Prane Qendres se Tiranes, te Bulevardi Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe neto 86 m2, dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh. Eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem qe ben ndarjen e ambjenteve, 1 sallon ndenje me hapesire, i mobiluar shume mire se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon te gjere, 3 dhoma gjumi, nga te cilat 1 eshte e mobiluar ndersa 2 te tjerat mund te mobilohen sipas nevojes, 1 tualet me dritaredhe 1 ballkon. Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar totalisht, dhe i rregulluar ne menyre shume cilesore, dhe eshte i pajisur me kondicioner. Vendodhja e apartamentit eshte ideale duke ofruar te gjitha facilitetet e jeteses se perditshme.