Gazonier e arreduar ne durres (plepa) Durres

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 18:18

Furnished lawn in Durres (poplar)

The lawnmower is previously uninhabited. It is located in a new building in Durres, the poplar area. The building has very high quality finishes and offers a safe and secure living environment. The lawn has 55sqm of living space and besides the fully furnished living room and toilet, there is also a spacious balcony. is given for the long term. The surrounding area offers free parking.


Pagesa 150 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa plepa durres
Lexime 257

Gazonierja eshte e pabanuar me pare. Ajo ndodhet ne nje pallat te ri ne Durres, zona e plepave. Pallati ka rifinitura shume cilesore dhe ofron nje ambient banimi te qete e te sigurte. Gazonierja ka sipoerfaqe 55m2 dhe pervec ambientit te ndenjes te arreduar totalisht si dhe tualetit, disponon edhe nje ballkon te bollshem. jepet per afat te gjate. Hapesira perreth pallatit ofron mundesi parkimi falas.