Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 20:08

400 Euro

  • Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!
  • Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!
  • Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!
  • Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

UET, Duplex 1 + 1 Apartment For Rent With Perfect Orientation!

At UET, a 1 + 1 duplex apartment for rent with perfect orientation. The apartment is located on the 0th floor of a 12-storey building and has a living room with an area of 30 m2, a bedroom organized in duplex form with the same area and a toilet. The apartment is furnished and has all the necessary equipment for a comfortable living. The area in which the apartment is located is one of the best areas of Tirana considering that it offers all the necessary services for a comfortable living, it is also easily accessible as it is located near the main roads and main lines of urban buses. Tirana.


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 63.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Lexime 5276

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte investuar totalisht nga fillimi, sistemi elktrik, hidraulik, parket, vetrata dopjo xham, hidrosanitare cilesore dhe mobilim teresisht i ri, elektroshtepiake te reja te paperdorura . Apartamenti strukturohet ne koridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenjes, dhomen e gjumit me orientim te mrekullueshem, tualetin dhe ballkonin. Vendndodhja mjaft e mire.