Jepet apartment 1+1 me qera. Tirane

Shtepi me Qera Data: 15/09/2019 15:11

20,000 Leke

  • Jepet apartment 1+1 me qera.
  • Jepet apartment 1+1 me qera.
  • Jepet apartment 1+1 me qera.
  • Jepet apartment 1+1 me qera.

One bedroom apartment for rent.

In the area of United School, in front of Bajram Curri School, in an existing white brick building on the 2nd floor, a 1 + 1 apartment is for rent, the apartment is completely renovated and furnished.


Pagesa 20,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Dibres
Lexime 1732

Ne zonen e shkolles Bashkuar, perballe shkolles Bajram Curri, ne nje pallat ekzistues me tulla te bardha ne katin e 2, jepet nje apartment 1+1 me qera, apartmenti eshte totalisht i restauruar dhe mobiluar.