Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr.Dibres, mbrapa Politeknikes Qendrore Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/09/2019 12:05

Two bedroom apartment for rent in Dibra Street, behind the Central Polytechnic


The apartment is located in one of the best areas of Tirana close to all amenities and services.

It is fully furnished with modern and contemporary design, with a total surface of 100m2. Very well organized in 2 + 1, 1 living room, kitchen dining room, 2 bedrooms, balcony, toilet.

It is situated on the 3rd floor of a new building with elevator.

The living room offers:
-Cozy armchairs, small mid table
-Plasma TV
-Kondicioner
-K cupboard, stove, hood, refrigerator
- Dining table

2 Bedrooms:
-Double bed, closet, comfortable
-2 Single beds, closet, couch, TV

The toilet is complete with all modern & quality sanitary ware

Interested to contact ...


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 96


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane te gjitha faciliteteve dhe sherbimeve.

Eshte totalisht i mobiluar me arredim modern dhe bashkekohor, me siperfaqe totale 100m2. I organizuar mjafte mire ne 2+1, 1 dhome ndenje, sallon gatimi/ngrenie, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Dhoma e ndenjes ofron:
-Kolltuqe komode, tavoline e vogel mesi
-Televizor plazma
-Kondicioner
-K/bufe, sobe, aspirator, frigorifer
-Tavoline ngrenie

2 Dhoma gjumi:
-Krevat dopio, dollap, komodine
-2 Krevate tek, dollap, komodine, televizor

Tualeti eshte i kompletuar me te gjitha hidrosanitaret bashkekohore & cilesore

Te interesuarit te kontaktojne...