Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani , ne zonen e Bllokut!! Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 19:44

Apartment for rent 3 + 1 is located in Pjeter Bogdani street, in Blloku area !!

Apartment for rent 3 + 1 is located in Pjeter Bogdani street, in Blloku area !!
It has 138 m2 of living space,
It is situated on the 7th floor with elevator
It is organized in soxhorno, cooking and dining area, 3 bedrooms, 2 bathrooms and 2 balconies.
It is fully furnished.
Rental price 700 euro month (controversial)


Pagesa 700 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 138.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 109

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani , ne zonen e Bllokut!!
Ka nje siperfaqe prej 138 m2,
Ndodhet ne katin e 7 me ashensor
Eshte I organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi dhe ngrenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.
Eshte totalisht I mobiluar ne menyre bashekohore.
Cmimi i qerase 700 eur/muaj ( I diskutueshem )