Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !! Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/09/2019 11:25

400 Euro

  • Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !!
  • Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !!
  • Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !!
  • Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Bashkohor !!

Crystal Center For Rent 2 + 1 Apartment !!

Crystal Center for rent 2 + 1 apartment with modern furniture. It has 85 m2 of space, located on the 4th floor and is oriented to the west. The apartment is organized in 1 living room with spacious living area, included kitchen and air conditioning, 1 matrimonial bedroom, 1 smaller bedroom and 1 toilet. The furniture is contemporary and new appliances. The area in which it is located offers every possible facility. Price 350 euros


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 729

Nese jeni duke kerkuar per nje apartament qe te plotesoi te gjitha pritshmerite tuaja ateher ky eshte i duhuri. Ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes, Green City jepet me qira super apartament 2+1 me mobilim bashkohor. Ambienti ka nje siperfaqe prej 120 m2 bruto dhe 105 m2 neto, ndodhet ne katin e 6 por jo te fundit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje te kompletuar e me kuzhine te perfshire, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije, 2 tualete dhe 1 ballkon. Secila dhome eshte e shtruar me parket ndersa ambienetet jane te fresketa gjate veres dhe te ngrohta gjate dimrit fale termoizolimit. Soxhornoja eshte e pajisur me kondicioner, i cili mbulon mjafte mire dhome e cila ka nje siperfaqe te konsiderueshme. Kompleksi te ofron cdo facilitet te mundshem dhe eshte 2 minuta nga rruga kryesore. Cmimi 400 euro