Vile me qira , 21- Dhjetori, Tirane. Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 11:39

12,000 Euro

Villa for rent, December 21st, Tirana.

Villa for rent on the 2nd & 3rd floor of the villa with total surface of 220 m2, with internal stairs. Very well furnished. Organized: 2nd Floor: Large living room + studio room + kitchen + bathroom (WC) + Veranda + Decorative Chimney + Plasma TV. ~ Floor 3: 3 bedrooms + balcony + veranda + toilet (shower cabin). 6 air conditioners. Location: December 21st. Required: Serious and long-term persona. Price: 1200 € month. For more information contact us at:


Pagesa 12,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 220.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 39

Jepet Vile me Qera kati i 2 & 3 i viles me siperfaqe totale 220 m2, me shkalle te brendshme. I mobiluar shume mire. I organizuar : Kati 2: Sallon i madh + dhome studio+ guzhine+ tualet(Vaske)+Verande+Oxhak dekorativ+ TV plazma. ~Kati 3 : 3 dhoma gjumi+ballkon+ Verande+Tualet (kabine dushi). 6 kondicioner. Vendodhja : 21 dhjetori. Kerkohet : Persona serioz dhe me afat te gjate. Cmimi : 1200 Euro/ muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne: