Apartamenti jepet me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/09/2019 22:40

25,000 Leke

  • Apartamenti jepet me qera

The apartment is for rent

The apartments are for rent in the center of 9 floors, surface 55 square meters, price 25.000 ALL. Furnished and in good condition.


Pagesa 25,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 4852

Apartamet , jepet me qera ne Qender tek 9 katshet, siperfaqja 55 metra katror , cmimi 25.000 leke.E mobiluar dhe ne gjendje te mire.