Jepet Apartment 2+1 me qira, prane M.Shyri Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/10/2019 22:33

Apartment for rent near M.Shyri

🏠Garage + Apartment for rent 2 + 1
💶Price: 1000 Euro
YsMyslym Shyri

Ap Apartment for rent in Myslym Shyr. The apartment is on the 5th floor of a new building, with lift and administration 24h. It is furnished, with a hallway that distributes the rooms:

IperSurface: 160 m2
5 5th floor
🛌 2 Bedrooms
🛋Sallon
🍴Kuzhina
🚿2 Toilets (with windows)
🌁 2 Balconies
🌞 south - east
🅿️ Post parking included in the price


✅ Dispose of any necessary mortgage documents.
kontaktoni For more information or visits to the property contact


Pagesa 1,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 160.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Tirana, Albania
Lexime 104

🏠Jepet Garazh+ Apartament me qira 2+1
💶Cmimi: 1000 Euro
📍Myslym Shyri

🎯 Jepet Apartament me qira, ne Myslym Shyr. Apartmenti eshte ne katin e 5te te nje pallati te ri, me ashensor dhe administrim 24h. Eshte i arreduar, me koridor qe ben shperndarjen neper dhoma :

📐Siperfaqe: 160 m2
🔘 Kati 5
🛌 2 Dhoma gjumi
🛋Sallon
🍴Kuzhina
🚿2 Tualete ( me dritare)
🌁 2 Ballkone
🌞 jug - lindje
🅿️ Post parkimi i perfshire ne cmim


✅Disponojne cdo dokument te nevojshem hipotekor.
ℹ️ Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni