JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT, TIRANE Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/09/2019 15:24

300 Euro

  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT, TIRANE
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT, TIRANE
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT, TIRANE
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT, TIRANE
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES SE BALETIT, TIRANE

1 + 1 APARTMENT FOR RENT IN BALLET SCHOOL, TIRANA

One bedroom apartment for rent in Str. Earrings Koreshi, Tirana. The apartment is 65 m² on the 2nd floor of a well-maintained building. Arranged in living room + kitchen, 1 bedroom, bathroom. Fully furnished rental for 300 € month. Contact us for a visit to property ☎ 069 702 2840


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Vath Koreshi, Tirana, Albania
Lexime 255

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rr. Vath Koreshi, Tirane. Apartamenti ka siperfaqe prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne sallon + kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo. Jepet me qira totalisht i mobiluar me cmimin 300 Euro/muaj. Na kontaktoni per nje vizite ne prone ☎